Seventeen Magazine

Seventeen-screencaps-new photoshoot

4. dubna 2010 v 13:39 | Iwu$chka
..takže..mám tu ty boží screenery..=)upe mocQá BOŽÍ..=)ty fotenky lafuju užh tědkon..upe božííííííííí pstě..=D...užh je tu chci mít v HQ..moc se mi líbí jak má mils ty hvězdičky u očíčka..
ae hvězdy sou i vlastně u tech fotek takže..mno pstě upe bezwa..
♥♥nádhera,krásný♥♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Seventeen-new photos 0.1.

4. dubna 2010 v 13:38 | Iwu$chka
..takže..konečněěéé..objevily se nowé fotky z shootu pro seventeen..=)nejsou sice v HQ kvalitě ae jejich kvalita mi nepřijde zas tak špatná..sou upe bestowní...♥D.O.K.O.N.A.L.O.S.T.♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Seventeen Magazine Cover (December/January)

4. dubna 2010 v 13:37 | Iwu$chka

..WOW..
mám tu upe nowou zajímavůstku..
Miley se objeví na prosincovém/lednovém čísle časopisu Seventeen! Užijte si dokonalou, sice malou, ale dokonalou titulku! ...za chvilku budou i fotenky....upe boží sou..=D

Interview-seventeen magazine..=)

4. dubna 2010 v 13:36 | Iwu$chka
takže miley poskytla rozhovor o všem možným časáku Seventeen Magazine..=)

Na Módní kolekci:
,,Očekáváme od módy hodně pokroku. Začali jsme kostkovanými košilemi a tygrovanými kalhoty než se na to lidé začali dívat. Když se na to díváte trochu jako výtvarník myslíte si Ok, tohle bude trošku bláznivé ale vy nevíte co bude Max Azria po celý rok dělat. Max se dívá na ostatní návrháře a vy víte, že je velmi moderní."

Na její sexy styl:
,,Nemám ráda na sobě moc oblečení i pro různé akce a podobně. Líbí se mi více neformální oblečení."

Na stěhování:
,,Myslím si, že jednou budu žít na Tybee (Ostrov, kde se natáčel The Last Song). Vidím se tam od teď za 10 let. Vidím sama sebe a chci aby to tak bylo. To je místo, kde se cítím jako doma a kde se cítím jako moje srdce."

O Liamovi:
,,Slyšela jsem drby, že on opravdu nechtěl tu roli a když přišel na konkurz, pomyslela jsem si 'Tady je ten kluk, vypadá neuvěřitelně krásně, super sebevědomí a nemá ponětí jak je požehnaný v této místnosti protože vím, jak požehnaná jsem já. To byla velká příležitost pro nás oba. A já si myslela, Ugh, hrubý..víš? Pak jsem s ním začala mluvit a on byl jeden z nejsladších osob. Druhý konkurz přišel a chemie kolem nás byla okamžitá. Od té doby, co vešel do dvěří a viděli jsme se znovu se nám rozsvítilo a byli jsme rádi, že jsme sehnali společnou práci a mohli jsme se společně učit."

O Tour:
,,Na turné, když jsem 70 minut na jevišti, můžete dělat co chcete, můžete říct co chcete, jste kdo jste a nemáte žádný luxus když jste na show. Víš, ty jsi charakter, který je napsaný na stránce. A není tu žádný scénář, když jsi 70 minut na jevišti."

Seventeen Magazine-new photos

4. dubna 2010 v 13:35 | Iwu$chka
...yayy..zameškala jsem i nové fotky z shootu pro seventeen megazine..
...wau...ty sou vážně nádherný...<33333mils je pstě dokonalá na každý..
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama